KARIBIK - okružní plavba  Gaudeloupe, Dominika, Marie-Galante


Plavba na plachetnici po Karibiku  je jako zhmotnit si sen z nádherných prospektů cestovních kanceláří. Průzračné a stále prohřáté moře, exotická fauna i flóra, klidný životní styl a pro jachtaře to nejdůležitější, stálý vítr. Každé toto "plus" vás bude provázet až na vrchol tohoto pomyslného ráje tropického jachtingu
Gaudeloupe - jeden z nejlepších rumů na světě.
Ostrov ležící v  Karibském moři je součástí souostroví Malé Antily, na jihu sousedí s Domimikou a na severu s Montserrat. Je francouzskou kolonií  pod správou Francie, a proto vám stačí pouze cestovní pas bez vízové povinnosti a k tomu pár bankovek Eura, jelikož je oblast součástí EU.
Skloubením francouzského šarmu a elegance, tropického klimatu, širokých bílých pláží posetých palmami, možností potápění se v křišťálově průzračné vodě nebo výšlapu na nejvyšší vrchol ostrova, sopku Montagne Peleé a v neposlední řadě nejlepšího rumu na světě
je Martinik opravdovým rájem na zemi

Cena nezahrnuje: Stravu, nápoje, přídavný motor (+15,-€/os v marině), povlečení, úklid, plyn…
(+55,-€/os v marině),  případný pronájem vozu pro cestování po ostrově, cestovní pojištění,
Cena zahrnuje: Leteckou přepravu Praha (možné i z Vídně)-Paříž-Fort de France a zpět, 7x nocleh na jachtě ve dvoulůžkové kajutě, pojištění propadnutí kauce za loď, 9x ubytování v APT, služby českého kapitána, stálého a hlavně špičkového zástupce CK v podobě neohroženého kapitána, pojištění CK proti úpadku.
 
Jako bonus jsme pro vás připravili ranní welcome drink do každého nového dne naší plavby a to s vyhlášeným rumem
z Martiniku.
Vždy bude zvolena taková trasa, aby vyhovovala složení posádky. Plavba v obou termínech je vždy sobota-sobota a pobyt je tím rozdělen nav 2 resp. 3 dny putování nebo lenošení před plavbou na jižní části ostrova a 8 resp.5 dní po plavbě s poznáváním severní části ostrova.     Přesný popis celého pobytu bude plánován až s konkrétní posádkou a dle jejich konkrétních požadavků - plavba 7 nebo 14 dní, pronájem vozu ano/ne, cestování nebo lenošení na pláži atd.   Oblast je vhodná i pro plavby s dětmi.
 
Číslo termínu        Odjezd-Příjezd           Nocí           Cena              Jachta08.02.-24.02.2021

16

59.000,-KČ
? kajuty+kpt