OKRUŽNÍ PLAVBY
Chorvatsko-Francie-Řecko-Itálie-Karibik


Okružní plavby po Jaderských ostrovech jsou určeny pro ty z Vás, kteří  neradi na dovolené pobýváte na stejném místě a chcete zkusit i malé dobrodružství. Nemusíte (ale můžete) jen lenošit na plážích, opalovat se na palubě, ale je pro  vás připraven  také zajímavý program. Společně budeme grilovat naše vlastní mořské úlovky,  pobavíme se na maškarní  párty či nejeden ostrov přejedeme na kolech. Pro zájemce jsou připraveny také akce zaměřené na potápění pod odborným  dohledem (včetně připraveného kvalitního vybavení) s možností  složení potápěčských zkoušek.
Uvolněte se a dovolte kapitánovi a posádce, aby se o Vás postarala. Vám připadne jen koupání, slunění, lenošení, nebo  pátrání v křišťálově modrých hlubinách Adriatiku. Každý večer jinde můžete ochutnávat v restauracích místní speciality  nebo se pustit do hledání starých kostelů a památek ostrovů.
Již řadu let se můžete s  CK VIS zúčastnit nevšední plavby po Jaderském moři a zažít nezapomenutelný pohled na křišťálově průzračné moře z paluby tradiční, dřevěné, motorové plachetnice pro skupiny 16 - 45 osob a opět také ze sportovní námořní jachty pro skupiny 6-10 osob, navíc kdekoliv na světě a hlavně pod vedením našeho kapitána CK VIS. S námi  můžete  doplout  až  k  jednomu z nejvzdálenějších a nejkrásnějších ostrovů VIS, po kterém je také pojmenovaná naše cestovní kancelář. Po plavbě si každý středomořský večer můžete vychutnat v jiném, klidném, ostrovním městečku.
Lze vyplout kdykoli v roce !!!   Rezervujte si svůj termín již nyní. Vyžádejte si naší konkrétní nabídku, kterou vždy přizpůsobíme vašim požadavkům a sestavíme program přesně "šitý" na vaši rodinu nebo skupinu přátel, nebo firemní akci. Ceny se pohybují v rozmezí 6 -14 tis. / os / týden (vždy sobota-sobota)
 
Již 11.rokem nabízíme pro menší skupiny 6-10 osob 
(3-5 dvoulůžkových kajut) týdenní plavby na motorové plachetnici včetně služeb kapitána CK VIS
Složení zálohy do konce roku 2021 = velice zajímavé slevy!
 
Doprava vlastní, letecká, mikrobusem CK VIS nebo BUS partnerské CK.