ITÁLIE - DOLOMITY - Val di Fiemme
1050 - 3069 m.n.m.
Val di Fiemme
zahrnuje celkem 5 lyžařských středisek, kterými jsou ALPE CERMIS (Cavalese), SKI CENTER LATEMA (Pampeago-Predazzo-Obereggen), ALPE LUISA (Bellamonte-Moena), PASSO ROLLE a PASOO LAVAZÉ.
Díky umělému zasněžování je možné lyžovat od začátku prosince do konce dubna. Fleimstal je rovněž kolébkou italského běžeckého lyžování. Každoročně se zde koná slavný běžecký maratón Marcialonga (70 km). Pro běžkaře jsou upravované stopy na Passo Lavazé. Val di Fiemme je velice oblíbené i pro poměrně velký počet 4sedačkových lanovek.
Dolomity patří bezesporu k nejkrásnějším pohořím Evropy a právě proto jsme  již  druhým  rokem  zařadili  toto  lyžařské středisko  do  naší nabídky. Lyžování  na  velmi  dobře  upravovaných  sjezdovkách  pod  skalními  štíty Dolomit patří k nezapomenutelným zážitkům.
Ubytování: je zajištěno v klidné vesničce Altrei v pensionu "Lochmann". Jsou pro Vás připraveny dvou, tří, čtyř a pětilůžkové pokoje. Každý pokoj má umyvadlo s teplou a studenou vodou. Sprchy a WC jsou v dostatečném počtu společné na patře. K  dispozici je jídelna, vytápěná lyžárna a také stylový bar, kde se můžete občerstvovat a juchat až do ranních hodin  za Kč a hlavně
v českých cenových relacích.
"Kdo jezdí s naším tučňákem, jezdí za sluncem, prašanem
a hlavně s pohodou "
 
"Kdo jezdí s naším tučňákem, jezdí za sluncem, prašanem
a hlavně s pohodou "