HOLANDSKO - FRANCIE - ČR - plavby po vnitrozemských kanálech a řekách


Mimo naší nabídky okružních plaveb po mořích na palubě motorové plachetnice, vám nabízíme klidnější plavby po vnitrozemských kanálech Holandska, Francie a nově také ČR - řeka Morava a Baťův kanál.
Vnější vlivy, jako jsou třeba vlny, vítr, bouře…, jsou na vnitrozemských plavbách minimální a proto pro toho, kdo již zažil plavbu na moři, se může zdát plavba po kanálech poněkud nudná, ale opak je pravdou.
I při proplouvání malebnými vesničkami či velkoměsty, najíždění do zdymadel a pod zvedací mosty, při pozorování nádherné okolní přírody, zažijete jak romantické chvíle, tak také nejedno dobrodružství. I ostřílený jachtař bude mile překvapen z nezapomenutelné plavby vnitrozemím, doplněné třeba projížďkou na vlastním
či zapůjčeném kole.

Uvolněte se a dovolte kapitánovi a posádce, aby se o Vás postarala. Vám připadne jen koupání, slunění, lenošení, nebo  pátrání v křišťálově modrých hlubinách Adriatiku. Každý večer jinde můžete ochutnávat v restauracích místní speciality  nebo se pustit do hledání starých kostelů a památek ostrovů.
Lze vyplout kdykoli v roce !!!   Rezervujte si svůj termín již nyní. Vyžádejte si naší konkrétní nabídku, kterou vždy přizpůsobíme vašim požadavkům a sestavíme program přesně "šitý" na vaši rodinu nebo skupinu přátel, nebo firemní akci. Nic není nemožné!!!
 
Rádi Vám připravíme konkrétní nabídku pro vaši skupinu nebo jen pro pár.  Kajuty různých velikostí a lodě pro 2-15 osob.
Vždy min. týdenní plavby včetně služeb kapitána CK VIS.
Sami si zvolíte okruh přírodou, malými vesničkami nebo plavbou velkými městy s večerní zábavou v centrech.


Složení zálohy do konce roku 2021 = velice zajímavé slevy!
 
Doprava vlastní, letecká, mikrobusem CK VIS nebo BUS partnerské CK.
Sami si zvolíte okruh přírodou, malými vesničkami nebo plavbou velkými městy s večerní zábavou v centrech