Ubytování Plzeň.
VŠEOBECNÉ INFORMACE
Doprava
Doprava je zajištěna luxusními autokary - Scania, Setra, Daf, Mercedes. Při menším počtu přihlášených si CK vyhrazuje právo použít minibus nebo mikrobus. Vzhledem k tomu, že počet zavazadlových prostorů
v autobusech je omezen a chceme-li udržet určitou kulturu cestování je povolena přeprava zavazadel
v následujících limitech na osobu: 1 pár lyží nebo 1 snowboard, kufr nebo taška ( max.20kg ) příruční zavazadlo menších rozměrů. Ostatní zavazadla  budou přepravena za příplatek pokud  to kapacita dovolí. Odjezdová místa : Po trase Ústí nad Labem, Teplice, Bílina, Most, Praha, Tábor nebo Písek, České  Budějovice  je  možné po domluvě zvolit nástupní místo dle vašich potřeb.Pro skupiny jsme připraveni odjet odkudkoliv.
Ubytování
Ubytování  je zajištěno  v lyžařských střediscích v různých nadmořských výškách. K dispozici jsou  dvou, tří, čtyř a šestilůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, nebo s WC a sprchami na patře ( viz nabídka jednotlivých akcí ).
Ceny
Všechny ceny jsou uvedeny za osobu a jsou kalkulovány k 1.8.2018.V případě nárůstu kurzu o více než 10%
nebo nárůstu ceny pohonných hmot je CK oprávněna zvýšit cenu zájezdu.

Delegát
V ceně zájezdu jsou služby průvodce jehož činností je zajištění klidného průběhu cesty, ubytování klientů, zajištění permanentek, informační schůzky, řešení problémů klientů a pomoc v případě úrazu či nemoci. Tento pracovník Vás zároveň upozorní na kulturní a sportovní akce pořádané ve středisku.

Permanentka
Permanentku (pokud není zahrnuta v ceně) je možné zakoupit v CK předem za Kč a u většiny zájezdů se skupinovou slevou ! V  rakouském  Kaprunu je nutné počítat s kaucí za permanentku, která  činí 3 Euro na  osobu. Po skončení pobytu je kauce vrácena.
Strava
Stravování - viz. jednotlivé nabídky zájezdů. Většinou formou polopenze (česká kuchyně) a to přímo v našich
pensionech, kde se nachází  také již  tradičně „CZ BAR“  ve kterém se  můžete občerstvovat až do rána a  to
v Kč a v českých cenových relacích.
Splátkový prodej
Tato naše nová služba umožňuje uzavřít velmi výhodný úvěr na Vaši dovolenou.Úrokové sazby jsou u ČSOB
o 8-20%  nižší nežli u jiných úvěrových společností a sice 15%. Poplatky za zavedení úvěru činí 1%  z posky-
tované částky, min.500,-Kč max.3500,-Kč.
Pojištění
Není zahrnuto v ceně zájezdu, ale vzhledem k vysokému riziku  úrazu při sportovních  pobytech je POVINNÉ!  Na základě  smlouvy o spolupráci při uzavírání cestovního zdravotního připojištění  je možno uzavřít pojistku přímo v naší CK. Všeobecné  pojistné podmínky a rozsah  plnění jsou k nahlédnutí v CK. Pozor-snowboard je zařazen do rizikových sportů a je nutné se pro něj připojistit!


Cestovní smlouvu a všeobecné podmínky si můžete stáhnout ve formátu Adobe Acrobat, vytisknout a poslat poštou, nebo faxem na naši adresu.
My Vás ovšem po obdržení objednávky budeme sami kontaktovat a upřesníme s Vámi všechny podrobnosti včetně cestovniho pojištění.