WESTERNOVÉ MĚSTEČKO
Šiklův mlýn
Co vše vaše děti uvidí a zažijí?
Při  vstupu do areálu velkého přírodního parku Westernového městečka - Šiklův Mlýn se najednou ocitnou v Americe. A ne ledajaké,ale v Americe z konce minulého století. V prachu koní, kovbojů a Indiánů se jim objeví velký Saloon, kavárny, herny, městské lázně, kostelík se hřbitovem, úřad šerifa i s vězením a novinkou je muzeum železnice „ UNION PACIFIC“  se svým nádražím - vše postavené podle původních vzorů. Překrásné  údolí říčky Bobrůvky má v tomto stylu svou tradici.Zažilo před i poválečné trempy, éru pionýrských táborů  a nyní prožívá téměř originální  western s celou  romantikou a drsnou krásou.
Po   několika   letech  se  opět  vracíme  k  velice oblíbené akci pro vaše děti-návštěva největšího přírodního westernového areálu v ČR
Šiklův mlýn
Westernové  městečko  se  nachází  ve  středu českomoravské vrchoviny nedaleko vesnice Zvole nad  Pernštejnem, asi 50 km SZ od Brna. V  jeho blízkosti se  nachází i proslulý hrad Pernštejn.Tak jako v minulých letech je tato akce  určena  pro děti  bez  doprovodu ( vždy na 10 dětí zkušený vychovatel), tak také pro rodiče s dětmi.
Na vlastní oči uvidí : velkou westernovou show s ukázkami ježdění na koni včetně filmových , kaskadérských
a pyrotechnických efektů, kovboje, pistolníky a jejich umění s kolty, lasem a bičem, scénky z  pravého westernu, ukázky rýžování zlata, jízda na elektrickém býkovi, sbírky dobových zbraní,soutěže s  odměnou , muzeum železnice „ UNION  PACIFIC“, indiány, lovce kožešin a  poznáte  jejich  zvyky a kulturu,  muzeum  Divokého západu,  ZOO  Divokého  západu,  kde  uvidíte  nejen  severoamerické  bizony, ale i medvídky mývaly a spoustu dalších zvířátek.
Tento  výlet  pořádáme  pro skupiny  v min.  počtu  35 osob.  Termín a program lze zvolit kdykoliv v průběhu
léta, dle Vašich požadavků. Podrobný program celé sezóny je k dispozici v CK. Neváhejte se s námi poradit
o nejlepší variantě programu a vždy jsme připraveni Vám sestavit výlet podle Vašich představ! Pro skupiny,
školy, školky a CK a CA provize 10 %.
Doprava tam i zpět lux.autobusem s TV, videem a možností občerstvení, vstup, pobyt 3 dny, 2 x nocleh,  rýžování zlata, výuka country tanců, jízda na koni, výuka práce s lasem, půjčení horských kol a následný výlet na hrad Pernštejn,večerní táborák s opékáním uzenin. Návštěva  pražské zoologické zahrady. Ubytování je zajištěno ve stanech s podsadou nebo v chatičkách.Vždy s vlastním spacákem a karimatkou. Za příplatek
150,-Kč je možné ubytování v nově postaveném penzionu Colorado. Strava formou plné penze včetně svačin